Hizmetlerimiz

UygunSoft olarak tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz özenle işlenmekte ve yayınlanmaktadır. Aşağıdaki hizmetleri UygunSoft tarafından güvenle temin edebilirsiniz.

Web site

İhtiyacınıza uygun web siteleri hazırlıyoruz. İster tamamen size özel PHP v.b. kodlamalarla özel bir e-ticaret, haber, portal, oyun, iş v.b. bir site. İsterseniz WordPress altyapısı ile çok hızlı bir şekilde tamamlanacak; kurumsal, portföy, iş, oyun, e-ticaret v.b. site. Hepsi Uygunsoft tarafından özenle hazırlanmaktadır.


Mobil uygulama

Mobil uygulama ihtiyacınız mı var? Android ve İOS için mobil uygulamalarınızı hemen hazırlayabiliriz. Test, sohbet, market, ticaret, kişisel veya webview farketmez. Sizin için buradayız! Mobil uygulamalarınız en çok tercih edilen Android Studio, Xcode tabanı ile tasarlanmaktadır.

Mobil oyun

Mobil oyuna mı ihtiyacınız var? Android ve İOS için aksiyon, spor, macera, 2d/3d oyunlar tasarlıyoruz. Oyunlar genellikle en çok tercih edilen Unity oyun motoru veya Android Studio ile yapılmaktadır.


SEO

SEO işlemi, arama motoru optimizasyonu kısaltmasıdır. İç ve dış olmak üzere 2’ye ayrılır. Uygunsoft olarak SEO çalışmalarınızı özellikle Google tarafından sevilecek şekilde özenle hazırlıyoruz.


E-Ticaret

Sizin için, firmanız için e-ticaret sitenizi anahtar teslim şeklinde sizin için geliştirelim. Ödeme yöntemlerini, içerikleri girip istediğiniz şekilde size teslim edelim.

İsterseniz de mevcut ticaret siteniz için yada n11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon ve epttavm gibi pazar yerlerinde ki hesaplarınız için danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Satışların nasıl en üst seviye çıkarabileceğimizi, reklamların nasıl yapılacağını, ürünlerin pazar yerlerinde sergilenirken dikkat edilmesi gerekenleri sizinle paylaşalım.